Jak zamówić projekt Jak Ważne Informacje Projekty małych domów Kosztorysy projektów
poniedziałek 30.11.2015.+ dodaj do ulubionych

Wizualizacje wnętrz domów.

Minidom.pl to wybrane

projekty małych domów

studia Krajobrazy, charakteryzujące się niewielkimi kosztami budowy, prostą konstrukcją i stosunkowo niewielką powierzchnią użytkową, oraz informacje, jak oszczędnie wybudować własny dom. Kontakt: biuro@krajobrazy.com.pl
Projekty domów tanich w budowie, realizacje. Polecamy galerię realizacji domów jednorodzinnych studia Krajobrazy. > Zobacz więcej
Projekt domu o prostej geometrii i konstrukcji dachu Projekt domu o zwartej, kompaktowej bryle Projekt o rozbudowanej funkcji na niewielkiej powierzchni
Domy tanie w budowie także mogą wyglądać atrakcyjnie!

W przypadku domów jednorodzinnych raczej łatwe będzie obalenie mitu, że to co tanie nie może być ładne. O urodzie domu z zewnątrz na szczęście nie decyduje ani jego wielkość, ani też stopień skomplikowania konstrukcji, czy wymyślna forma. Jeżeli tylko nie (...)

> Czytaj dalej Projekty domów energooszczędnych

Większość z gotowych projektów domów jednorodzinnych zaprezentowanych na łamach naszego serwisu można poddać modyfikacjom, które zmienią je w projekty domów energooszczędnych. Zmniejszenie zapotrzebowania domu na energię można uzyskać różnymi drogami. Bardzo ważne jest zastosowanie (...)

> Czytaj dalej
Domy na każdą kieszeń!

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że budowa własnego małego domu będzie doskonałym pomysłem i alternatywą dla zakupu mieszkania (...)

> Czytaj dalej Małe domy są popularne!

Coraz większą popularnością cieszą się u naszych klientów projekty małych domów, a więc o powierzchni porównywalnej do dużego mieszkania w budynku wielorodzinnym. Małe domy to nie tylko domy tanie w budowie, ale także pozwalają na utrzymanie ich przy ponoszeniu relatywnie niewielkich (...)

> Czytaj dalej
Gotowe projekty domów jednorodzinnych i ich adaptacja.

W celu uzyskania pozwolenia na budowę dla wybranego gotowego projektu domu, konieczne jest wykonanie jego adaptacji. Jej autorem może być dowolna osoba posiadająca uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej oraz aktualny wpis do izby (...)

> Czytaj dalej Bezpłatny katalog projektów.

Polecamy nasz najnowszy bezpłatny katalog projektów! Znajduje się w nim aktualna oferta: wszystkie projekty gotowe naszego autorstwa. (...)

> Czytaj dalej
Koloryzator projektów.

Aby nasi Klienci mogli łatwiej dokonać właściwego wyboru, stworzyliśmy interaktywny moduł do kolorowania projektów (...)

> Czytaj dalej Domy tanie w eksploatacji.

Poszukując domu, który będzie korzystny w budowie oraz tani w późniejszej eksploatacji, trzeba najpierw  rozsądnie określić jego podstawowy parametr, czyli wielkość potrzebnej powierzchni użytkowej. Wielkość zawsze będzie miała znaczenie i jeżeli tylko na samym początku nie zapragniemy (...)

> Czytaj dalej
> wszystkie artykuły
Projekty małych domów energooszczędnych tanich w budowie.Copyright 2012 Quattro Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.